KONST / Litografier / Färglitografi 12422011
nr 1242 2011
Reidar Aulie
(1904-1977), Norge
Färglitografi, Stadsmotiv. Signerad, numrerad 19/250. Motivet: 40x50 cm
Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:07:41
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
18 mar